Zajęcia grupowe

Body Shape

Zajęcia polegające na wykonywaniu ćwiczeń na poszczególne partie mięśniowe, tj. ramiona, klatka piersiowa, grzbiet, uda, pośladki, brzuch z wykorzystaniem dodatkowego obciążenia np. hantle, gumy, stepy lub bez niego. Efektem regularnych treningów jest wysmuklenie sylwetki oraz poprawa jędrności skóry. Zajęcia przeznaczone dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Stretching & mobility

Zwiększają zakres ruchów oraz mobilność ciała jak również elastyczność ścięgien i więzadeł. Regularny udział w zajęciach znacząco wpływa na poprawę rezultatów treningowych. Dodatkowo wpływa rozluźniająco na ciało, zmniejszając ryzyko kontuzji po ciężkim treningu. Streching & Mobility sprawdza się znakomicie jako samodzielny trening oraz jako uzupełnienie planu treningowego. Co ważne, podczas zajęć ćwiczący posiada pełną kontrolę nad siłą, z którą rozciąga mięśnie co niweluje ryzyko kontuzji.

Zdrowy kręgosłup

Zajęcia mają charakter profilaktyczny i mają zapobiegać ewentualnym bólom oraz zmianom w obrębie kręgosłupa. Ćwiczenia opierają się głównie na wzmacnianiu mięśni głębokich, rozciągania przykurczonych stref naszego ciała oraz uczą przyjmowania poprawnej postawy w życiu codziennym.

Fit sylwetka

Fit sylwetka to zajęcia ogólnorozwojowe, które nie wymagają od uczestników specjalnych umiejętności. Zapraszamy na nie kobiety i mężczyzn w każdym wieku, bez względu na stopień zaawansowania w treningach. Każdorazowo trener prezentuje poszczególne ćwiczenia, często uwzględniając ich różne wersje – bardziej lub mniej wymagające, dlatego można dopasować je do swoich możliwości.

Zumba

Energetyczna fuzja tańca i fitnessu. Podczas treningu, który przypomina latynoską fiestę, można nie tylko skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów, lecz także poprawić kondycję i wytrzymałość organizmu, spalając podczas 1h nawet do 600-800 kcal. W Zumbie nie ma monotonii! Porywająca muzyka zachęca do wykonywania kolejnych kroków, a świetne samopoczucie towarzyszy uczestnikom zajęć jeszcze długo po ich zakończeniu.

TBC

Ćwiczenia ogólnorozwojowe poprawiające kondycję fizyczną, wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe. Połączenie pracy mięśni ramion, nóg oraz duża liczba powtórzeń definiują ten trening jako intensywny. Efektem ćwiczeń jest delikatne zarysowanie wszystkich mięśni, wymodelowanie całego ciała oraz poprawa ogólnej sprawności fizycznej.